Strony związane z hasłem 'Poznań':

 • Odszkodowania Poznań »

  Kancelaria Prawnicza NMB od przeszło dziesięciu specjalizuje się w tematyce odszkodowań. Zajmiemy się egzekwowaniem każdych należnych odszkodowań. Nasze działania polegają w szczególności na:reprezentowaniu osób poszkodowanych w wypadkach przed wszystkimi zakładami ubezpieczeń i sądami powszechnymi na całym etapie likwidacji szkody i postępowania sądowego;Udzielaniu doraźnej pomocy prawnej w sprawach odszkdowawczych;informowaniu i udzielaniu niezbędnych porad związanych z tematyką odszkodowawczą;szczegółowej analizie otrzymanych dokumentów ze zwróceniem szczególenj uwagi na uzasadnienie roszczeń i wymiary szkód.W ramach przyjętego zlecenia oraz w oparciu o udzielone pełnomocnictwo dokładnie kompletujemy niezbędne dokumenty niezbędne do do poprawnego sformułowania roszczenia. Jeśli zaistnieje taka potrzeba występujemy do odpowiednich organów o uzyskanie niezbędnych dokumentów.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Deski kompozytowe »

  O ile nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, to już niedługo podbitka dachowa okaże się jednym z w zdecydowanej większości przypadków stosowanych rozwiązań przy wytwarzaniu dachu. Pierwsze symptomy takiego zjawiska są już zresztą widoczne. Należy aktywnie działać w tym kierunku, aby deski tarasowe nie traciły osobistej dotychczasowej pozycji. Udaje się do tego doprowadzać i ten fakt musi cieszyć. Deski kompozytowe także są popularnymi komponentami.

  Data dodania: 13 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Haki holownicze Poznań »

  Dla każdego kto potrzebuje zamontować w swoim samochodzie hak holowniczy istnieje nasza Firma POLHAK. Mamy wieloletnie doświadczenie w montażu i dystrybucji haków holowniczych. Nasza firma obsługuje rynek poznański i okolice Poznania. Posiadamy schludny zakład, specjalistyczny sprzęt do montażu haków, schludny zespół, a dodatkowo wysokiej jakości i markowe produkty. Warto zaufać specjalistom i korzystać z gwarantowanych usług.

  Data dodania: 09 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Akcent, Poznań - kursy językowe »

  Szkoła Języków Obcych Akcent z Poznania poleca kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, francuskiego, włoskiego, portugalskiego, szwedzkiego i norweskiego. Zapraszamy do nauki dzieci, młodzież, studentów i osoby dorosłe – gwarantujemy twórczą i bezstresową atmosferę nauki, małe grupy i możliwość dopasowania grafiku. Na miejscu można skorzystać z naszej biblioteki, zapisać się do klubu konwersacyjnego czy platformy e-learningowej. Oferujemy także kursy językowe dla firm oraz możliwość skorzystania z usług takich jak audyty językowe, egzamin TOEIC dla pracowników, sprawdzenie kompetencji językowych pracowników i kandydatów.

  Data dodania: 26 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • O-Kuchnia - najlepszy catering w Poznaniu »

  O’Kuchnia to firma cateringowa z Poznania (świadczymy usługi na terenie miasta i okolic). Naszym klientom proponujemy kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju imprez, od małych przyjęć rodzinnych, czy towarzyskich po większe jak np. wesela. Oferujemy także catering dla firm - doskonały na bankiety, konferencje, lunche biznesowe, czy spotkania integracyjne. Swoja pracę wykonujemy z wielką pasją i zaangażowaniem - usługi cateringowe w naszym wydaniu wzbogacą każdą przeżytą chwilę o pyszne wspomnienia. Zapraszamy!

  Data dodania: 12 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • AMB - pieczątki i wizytówki w Poznaniu »

  Firma AMB oferuje profesjonalny wyrób pieczątek. Jako doświadczony producent stempli jesteśmy w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadamy w ofercie pieczątki od znanych i cenionych producentów opraw takich jak: Trodat, PSI, Colop, Wagraf czy Modico, DF - gwarantują wysoką jakość, bezawaryjne i wygodne użytkowanie. Mając na uwadze potrzeby klientów, stale rozwijamy asortyment i wprowadzamy nowe technologie produkcji. U nas zamówisz nie tylko standardowe pieczątki, ale także robione na specjalne zamówienie, artystyczne, szklane, kolorowe i wiele innych. Zapraszamy!

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »